Mİsafir Odası İçin Zemin Önerileri

Misafirlerimizi her zaman evimizin en iyi köşesinde ağırlamak ve onları rahat ettirmek için uğraşırız.

Tüm enerjimizi evimizde bulundukları sürece onlar için harcarız, ama bu enerji ve uğraşılarımız tek başına yeterli değildirler. Evimizin misafirlerimizi ağırladığımız köşeleri görünüm ve yapılarıyla enerji ve uğraşılarımızı tamamlar nitelik ve özellikte olmalıdırlar. Evimizin eşyaları önemlidir kişiliğinizi misafirlerinize anlatan birer nesnedirler. Ama evinizin zemin döşemeleri sadece sizin kişiliğinizi anlatmakla kalmaz bir bütün olarak evin yapısını ve kişiliğini misafirlerinize anlatır. Misafir odanız misafirlerinizle en rahat olduğunuz misafirlerinizi de rahat ettirdiğiniz bir alandır bu alanda evinizin güzellikleri, seyahatlerinizden topladığınız parçalar ve hediyelikler ve daha bir sürü eşyanız bulabilir, peki ya zemin kaplamanız misafir odanız için ne anlatır ? İyi bir zemin kaplama sizin değer verdiğiniz eşyalarınızı tamamlar nitelikte olur.

İşte misafir odanız ve eviniz için kullanmanız gereken zemin kaplamalar.

Başlamadan önce Misafir odası için en uygun parkeler'i öğrebilirsiniz.

PURLINE – PLAKA

Purnile’ın özel ve görselliğin ön plana çıktığı alanlarda da uygulanabilecek panel formu ile evinize tamamen bam bambaşka bir hava katar iki farklı seçeneğe sahip plaka tamamen yeni ve sizin için sizin ihtiyaçlarınız düşünülerek üretilmiş ender zemin kaplamaların başında gelir. Purline plaka misafir odanız için, küçük mekanlar ve yaşam alanları için PURLINE bio poliüretan zemin kaplaması dört pratik panel boyutu ve dört değişik yüzey sunar. Buna bağlı olarak 26 adet otantik görünümlü ahşap ve 14 adet taş deseni mevcuttur. Mekanı, akustik özelliği açısından çok sessiz, doğallığı ile sıcak hale getirmektedir.

Ekstra büyük panel boyutları da mevcuttur. Yer döşemelerinin çok hızlı uygulanması istenildiğinde ekstra geniş ve ekstra uzun XL boyutlu paneller en doğru çözümdür. Büyük boyutlu paneller ile mekanların görünümü anında değiştirilir.

Berry Alloc - LEGEND

Diğer bir ürün ise Berry Alloc’tan legend serisi süper hızlı kurulumu sayesinde gün içerinde evinizin düzenini bozmadan ve sizin vaktinizden almadan döşemesi gerçekleştirilir ve kullanıma hazır hale gelir. Balmumu yüzeyi mekana ekstra ışıltı ve ışık sağlarken, kullanırken de yüzeyde hissedilir. Tam 6 kat uygulanan kaliteli balmumu yağı zeminin korunması ve bakımını kolaylaştırmakla kalmaz aynı zamanda size kalın bir tabaka sağlar.

 

 

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı