Berry Alloc Lamine Parkeler Hakkında

Berry Alloc Türkiye

Berry Alloc Lamine Parke

Alloc ve Berry Floor markalarının yerine gelen Berry Alloc yeni bir marka olmasına karşın oldukça başarılı bir Belçika markasıdır.

Berry Alloc markası hem laminat parkede hem de lamine parke çeşitlerinde faaliyet gösteren ve kalitesi dünya çapında olan global bir üreticidir. Kaliteli olmasına karşın uygun fiyatlı olması da markanın tercih edilme sebeplerinden biri.  Ayrıca ürün yelpazesi oldukça geniş bir markadır. Tüm bunların yanında çevreye duyarlı bir markadır ve ürünlerini sürdürülebilir ormanlardan elde ettiği ham madde ile gerçekleştirir. 

Konut projeleri için de, ticari projeler için de ev dekorasyonu için de sıklıkla kullanılan bir lamine parke markasıdır.

Berry Alloc'un Lamine Parke ürün grubunda 11 Farklı serisi vardır  bu serilerin tümü Prodizayn'da mevcuttur bu serilerin içinde de bir çok renk ve desen grubu vardır.

Berry Alloc Türkiye

Bu seriler şu şekildedir;

Majestic

Cosmo

Emotions

Lodge & Lodge XL

Noble

Palace

Saga & Saga XL

Ecoforest

Prince

Legend

Ambition

 

Bu saydığımız Berry Alloc  serileri arasından 3 seri çok yenidir ve özeldir. Şimdi biraz da onlara göz atalım..

 

LODGE & LODGE XL Lamine Parke Serisi

Lodge koleksiyonu 2 ayrı ebatta tasarlanmıştır. Lodge'de 1900 mm boy, 190 mm en ve 15 mm kalınlığı vardır. Lodge XL'ın ise 2800 mm boy, 260 mm en ve 20 mm kalınlığı vardır.

İki ebat da iş alanları ve geniş alanlar için oldukça uygundur. Bu lamine parke orjinal ahşap görünümünü elde etmek için el ile uygulanan ve doğal bir yağ ve Fransız tekniği birleştirilerek üretilmiştir. 8 farklı renk seçeneği mevcuttur. Ahşabın doğal yapısına uygun olarak, derinliğini ve ham görünümünü ortaya çıkarır ve Berry Alloc ile bu eşsiz deneyimin tadını çıkartmak size kalır.

 

 

EMOTİONS

Bu seri 6 farklı renk seçeneğine ve mat bir cilaya sahiptir. Bu seriyi özel yapan unsur ise olağanüstü yumuşaklığının olmasıdır. Parkeye zarafet, karakter ve yumuşaklık kazandırır. Ayrıca testere kesiği efekti de oldukça başarılı bir şekilde yapılmıştır. Kendiniz ve sevdikleriniz için olağan üstü yumuşaklığa sahip Berry Alloc Emotions serisi kesinlikle denemek isteyeceğiniz bir kefiş olacaktır.

 

COSMO

Bu seride 5 farklı renk seçeneği  ve 2 şaşırtıcı ahşap türü mevcuttur. Parlak bir İskandinav etkisinin olduğu bir seridir.

Berry Alloc'un yer döşemelerini anlattığımız yazımız:  Berry Alloc Yer Döşemesi Hakkında 

 

 

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı