Laminat Parkeler En Çok Nerelerde Kullanılır

En fazla laminat parkelerin kullanıldığı alanlara değinmeden önce; Laminat parkelerin faydalarından kısaca bahsetmemiz gerekiyor. Çünkü laminat parkeler her türlü ortama uyumları sayesinde büyük avantaj ve fırsatları sizlere sunuyor.

Öncelikle

 Prodizayn laminat parkeler E1- E2 sağlık belgelerine sahiptir ve sağlığa hiçbir zararı yoktur. 

Laminat parkelerin temizlenmesi oldukça kolay ve basittir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Oturma odası

Zamanımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz oturma odalarımızın düzeni ve yapıları bizim için oldukça büyük öneme sahiptir kim küçük ve karanlık hissi veren bir odada uzun süre vakit geçirmek ister ki ?

İşte tamda bu büyük sorun için, Prodizayn size yeni bir oda ve yeni bir deneyim sunuyor, Laminat parkeler ortamı daha geniş ve ferah gösterdiği için en fazla oturma odaları gibi insanların zamanlarının büyük çoğunluğunu geçirdikleri yerlerde kullanılıyor.

Yatak odası

Kendimizi en rahat hissettiğimiz ve uyuduğumuz alanlar olan yatak odalarımız geniş ve ferah olmasının yanı sıra size özel olmalıdır, aksi halde kendinizi evde gibi hissetmeyebilirsiniz. Prodizayn laminat parkelerde seçenekleriniz o kadar fazladır ki karar vermekte bile kararsız kalabilirsiniz.

Mutfak

Yaz yada kış mevsim ne olursa olsun mutfakta hep ayakta vakit geçiririz, mevsimin gereksinimlerine göre sıcak yada soğuk olması gereken zamanalar olacak, laminat parkeler ısı geçirmez ve odanın sıcaklığını sabit tutar böylece her mevsim sıcaklığı istediğiniz gibi ayarla bilirsiniz.

Oturma odası

Su geçirmez özellikleri ve çok daha fazlası sizin için bir araya geldi ve güven ve sağlıkla kullana bileceğiniz bir ortam oluşturuldu.

Giriş

Ev yada ortamalar girerken kullanılan girişler ilk teması sağlar ve gerekli etkiyi oluşturabilmeniz için en önemli unsurların başında gelir. Prodizayn laminat parkeler misafirleriniz yada müşterileriniz için olağan üstü etkiler oluşturabilecek yeni ve modern zemin döşeme sistemlerini size sunar.

Ofis

Ofislerimiz bazen evimiz bazen de müşterilerimizi ağırladığımız bir misafir odası olabilir. Size tüm gereksinimleri sağlayan ve üstün kalite ile şıklığı bir arada sunan laminat parkeler, istediğiniz ortamı oluşturmak ve rahat etmenizin yanı sıra içinize sinen oldukça geniş ürün yelpazeleri ile size hizmet vermekten mutluluk duyar.

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı