Lamine Parke İstanbul

Lamine parkeler, ahşap ile estetiğin buluştuğu yer döşemeleridir. İstanbul’da yer döşemesi kullanmakta haliyle dayanıklılık ve estetik ister. Lamine parkeler genellikle meşe, ceviz, sapelli, iroko, merbau gibi kıymetli ağaçlardan üretilir. Bunun sebebi bu ağaçların suya ve güneşe dayanıklı olmasıdır. Üstelik uzun süre kullanılsa bile kıymık oluşmaz. Eğer lamine parkenizde bu tip problemler ile karşılaşıyorsanız bu parkenizin kalitesiz olduğunu gösterir. Lamine parkeyi İstanbul ve çevresinde arıyorsanız Berry Alloc bu tip problemlerle karşılaşmayacağınızın garantisini veren en iyi markadır. Berry Alloc, dünyadaki en dayanıklı parkeleri üreten bir markadır. İstanbul’da yaşıyorsanız yoğun trafiğe alışkın, sert darbelere karşı dirençli, aşınma ve çizilmelere karşı dayanıklı olmalısınız. İstanbul’da lamine parke de kullanmak isteseniz farklı bir yer döşemesi de kullanmak isteseniz bunu kaliteli bir şekilde seçmelisiniz. Kaliteli seçmediğiniz takdirde uzun yıllar kullanamaz sürekli yenisini almak zorunda kalırsınız. İstanbul’ yer döşemesini sürekli değiştirmek ise oldukça masraflı ve zaman kaybı olmaktadır.

 

Berry Alloc Lamine Parke

 

Berry Alloc Lamine Parkelerinin Özellikleri

  1. * %100 doğaldır. Hiçbir kimyasal madde içermez.
  2. * Orijinal ağaç yüzeylerinden oluştuğu için Lamine parkeler de kendine özgü karakterlerini yansıtır.
  3. * Üretimde kullandıkları ham maddeyi büyük bir hassasiyet ve özenle seçer.
  4. * Hem oldukça sağlam hem de ekonomiktir.
  5. * Aşınma ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.
  6. * Sert darbelere ve yıpranmalara karşı sağlamdır.
  7. * Hijyeniktir. Lamine parkeler bünyesinde toz barındırmaz.
  8. * Temizliği oldukça kolaydır.
  9. * Ömür boyu garantisi vardır.

 

Lamine Parke İstanbul

 

Özet

Berry Alloc Lamine Parkeleri İstanbul ve çevresi için en uygun yer döşemeleridir. Tabi ki yalnızca İstanbul ve çevresi ile sınırlı değildir. Türkiye’de ki tüm illere dağıtım yapılmaktadır fakat eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ve lamine parke kullanmak istiyorsanız Berry Alloc zorunluluk gibi bir şeydir.

Biz bu yazımızda Lamine Parke İstanbul başlığını kullanarak İstanbul’da yaşayıp lamine parke kullanmak isteyenleri ele aldık fakat siz yalnızca lamine parke hakkında bilgi almak istiyorsanız “Lamine Parke Faydaları” başlıklı yazımıza göz atın.

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı