Cafe ve Restoran Zemin kaplamaları Hakkında

Cafe yada Restoran sahibiyseniz zemin kaplamanız için öncelikli istekleriniz, zeminin üzerinden yıllar geçse bile yeni ve parlak görünmesini istersiniz. Bunun yanı sıra zemin kaplamanızın güçlü olması ilk tercihleriniz arasında yer alabilir. Her hangi bir iç tasarım değişikliğine yada düzenlemesine gittiğinizde zemin yapısının bundan etkilenmesini istemezsiniz.

Tüm bu isteklerinizi karşılayacak hatta daha iyi sonuç ve perfonmas ile sizi memnun edecek  Berry Alloc HPL serisi tamda size göre.

On bir farklı deneyimi ile sizin isteklerinizi her anlamda karşılamaya hazırdır. On bir farklı deneyimi ile işte karşınızda edecek  Berry Alloc HPL

 • Maksimum Güç
 • Devrimci Kitleme Sistemi
 • Düzgün Kurulum
 • En Kaliteli Ürünler
 • Gürültü Azaltma
 • Suya Dayanıklılık
 • Eşleşen Aksesuarlar
 • Ömür Boyu Garanti
 • Anti-Statik Performans
 • Sürdürülebilir Kalkınma
 • Kolay Bakım

En iyilerinden bahsetmek gerekirse

Maksimum Güç

1200 kg ağırlık basıncına rahatlıkla dayanabilen HPL yüksek trafiği, çeşitli türlerin ve ağır yüklerin etkilerini tolere eder.

Güçlü Kilit

Alloc, 1996 yılında dünyanın en güçlü tıklama sistemini tanıttı. 20 yıl sonra, bu alüminyum kilit sistemi hala laminat zeminler için en devrimci ve en güçlü tıklama sistemidir. Ağır ve çok yoğun kullanım HPL için problem değildir. Ayrıca bu katlar, genişleme profilleri olmadan 225 m²'lik bir alana veya maksimum 15 metre uzunluğa kadar monte edilebilir . Alüminyum kilit, diğer standart kilit sistemlerinden çok daha büyük olan lineer metre başına 1200 kg'lık bir gerilme mukavemetine sahiptir.

Katı Yüzey

Sağlam, dayanıklı yüzey tabakası ayrı olarak preslenir ve ana plakaya yapıştırılır. Bu işlem, geleneksel laminattan oldukça dayanıklı, aşınmaya karşı güçlü ve etkili bir zemin yüzeyi ile sonuçlanır. Bu tür bir yüzey ile, bu sınıf 34 / AC6 zeminler, çizilmeye ve lekelenmeye karşı son derece dayanıklıdır .

Gürültü Azaltma

Sessiz hareket

Bir yerdeki gürültü seviyesi temel olarak zemin yalıtımına bağlıdır. BerryAlloc yüksek basınçlı laminatlarla kaplı alanlarda artık gürültü ve rahatsızlık artık sorun değil . Her bir tahtada bir Sessiz Sistem akustik altlık vardır. Ayak sesleri ve mobilya gıcırdıları bir odadan diğerine neredeyse hiç duyulmuyor. Açık planlı bir ofiste veya bir apartman dairesinde bir sandalyenin yuvarlanması, neredeyse hiç duyulmuyor.

Bu da demek oluyor ki açık bir alanda misafirlerin ayak sesleri yada sandalye, masaların sesleri değil sadece tabak, çatal ve misafirlerin konuşmaları duyulacak. Bu sayede gereksiz ve rahatsız edici gürültülerden kurtulur, o hep istediğiniz rahat ve nezih ortamı oluşturmaya bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

Suya Dayanıklı

Kapalı kenarlı AquaResist HDF levha sayesinde neme, ve diğer yabancı sıvılara karşı koruma sağlar.

 Ömür Boyu Garanti

BerryAlloc yüksek basınçlı laminat konutlar için ömür boyu garanti ve ticari tesisler için 10 yıl garanti verir. Tüm ticari ve konut kullanımları için idealdir.

Berry Alloc Türkiye hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

 

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı