Berry Alloc Türkiye

Berry Alloc Türkiye

Biz, Prodizayn markası olarak Berry Alloc Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Berry Alloc bildiğiniz üzere dünyanın en dayanıklı zeminlerini üreten bir marka, hatta bu konuda üzerine tanınamayacak tek marka. Bizde Berry Alloc Türkiye distribütörü olarak bu dünyaca ünlü markanın lamine ve laminat parkelerini sizler için getirtiyor ve ihtiyacınıza uygun şekilde sizlere sunuyoruz. Peki, az çok bildiğiniz bu markayı neden tercih etmelisiniz? Biraz daha yakından inceleyelim.

 

Berry Alloc Türkiye

 

Berry Alloc Markasını Neden Tercih Etmeliyim?

Berry Alloc markasının ürün çeşitliliği ve yelpaze genişliği oldukça fazladır. Bu sebeple kişisel tercihinize, zemini döşemek istediğiniz odaya ve aklınızdaki kullanım yoğunluğuna en uygun şekilde yer döşemesini seçmenize olanak sağlar. Parke üretiminde kullandığı ham maddeyi büyük bir hassaslık ve özenle seçer. Bu yüzden Berry Alloc parkeleri, zemini lekelere karşı korur, aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Berry Alloc markası ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayabilmek için bazı seçenekler sunar. Bu seçeneklere maddeler halinde bakalım.

 

* Bitmemiş Parke:  Zımparalanmamış, daha sonra zımparalanıp elle işlenebilecek, işlenmemiş ürünlerdir.

* Lake Parke: Laka ile cilalanmış parkedir. Yüksek bir alüminyum oksit içeriğine sahip olan farklı laklar, parkenin aşınma direncini güçlendirir ve bakımının kolay olmasını sağlar.

* Yumuşak Dokunuş: Bu yeni nesil çok ipeksi bir dokunma hissi ve olağanüstü yüzey kalitesi sağlar.

* Ultimtec: Ultimtec vernik, dayanıklılık ve dayanıklılık için yeni standartlar oluşturur. Moleküler nanoteknolojinin kesin oluşumları sayesinde, aşınma ve çizilme direnci geliştirilmiştir.

* Master Resist: Bu vernik içerdiği madde ile sürüldüğü zeminin korunmasını ve bakımını kolaylaştırır. Üstelik 6 kat olarak uygulandığı için yeterince kalın bir tabaka sağlar. Zemininize güzel saten veya mat bir görünüm kazandırır.

* Yağlı Parke: Yağlanmış kaplamadır. Parkenin korunmasını güçlendirmek ve parke malzemesini beslemek için en kaliteli yağ ile emprenye edilir.

* Doğal Yağlı: Parkeye, keten tohumu yağı esaslı yüksek kaliteli doğal yağ ile emprenye edilerek otantik ve doğal bir görünüm kazandırılır.

 

Türkiye Berry Alloc

 

Emprenye, ahşabın bünyesine farklı yöntemlerle çeşitli kimyasal maddeleri emdirme işlemidir. Bu işlemle ahşabı mantar, böcek, kurtçuk gibi zararlılardan koruyarak ahşabın hizmet ömrünü artırmak amaçlanmaktadır.

Türkiye’ de Berry Alloc distribütörü olarak müşterilerimize bu markayı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz. Üstelik dünyanın en dayanıklı parkelerini üreten bu marka her cebe uygun ürün seçeneklerini müşterilerimize sunuyor. Bu yazımızda Berry Alloc Türkiye kısmını anlattık. Berry Alloc markasının yeni koleksiyonu hakkında da bilgi almak isterseniz Berry Alloc Lamine Parkesinde Yeni Koleksiyon; "Selection"

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı