Berry Alloc Yer Döşemesi Hakkında

Berry Alloc Türkiye

Daha önce Alloc ve Berry Floor olarak bilinen markaların yerini alan Berry Alloc, duvar ve zemin kaplamalarında yeni ve dinamik bir markadır. Uluslararası global bir oyuncu ve büyük bir değer olan Berry Alloc, şu ürün gruplarını kapsamaktadır:

 • High-Tech Laminat
 • Laminat
 • Lamine Parke
 • Kilitli Vinil Karo

Her ürüne uygun ve uyumlu aksesuarlar mevcuttur.

Berry Alloc ticari ve konut ve özel projeler için ev dekorasyonu ve iç mekan tasarımlarının önde gelen üreticilerindendir.

Berry Alloc kendisini “kalite ve hizmet için daima heyecanlı, sürdürülebilirliğin büyük destekçisi ve daha yeşil bir dünya için yaşamın kalitesini arttırmayı amaç edinmiş bir marka” olarak tanımlıyor.

Ortak çalışma değerlerini

 • Müşterilerimizi memnun etmek
 • Mükemmellik için çabalamak
 • İnsanlara odaklanmak
 • Katma değer yaratmak
 • Kurumsal bütünlük içerisinde hareket etmek

Olarak belirten BerryAlloc yeşil bir gelecek için hepinizi bekliyor…

 

4 Farlı ürün sengmentinde hep “en”leri sunan bir marka olmayı hedefleyen BerryAlloc’un ürünleri şunlardır;

 

 • High Pressure Laminat: Dünyanın en dayanıklı zemini !

Berry Alloc High Pressure Laminat dünyanın en güçlü ve dayanıklı laminat zeminidir. Yüksek mühendisliği, Estetik ve olağan üstü teknik performansı bir araya getiren “High Pressure Laminat” otel, restoran, mağaza, ofis ve hatta havaalanı gibi yoğun trafik alanları için adeta biçilmiş bir kaftandır. Eşsiz “yüksek basınç” yüzeyi uzun süreli performansı garanti eder ve leke, solma, aşınma, suya karşı üstün dayanım sağlar. Eğer sizde yüksek mühendislik harikası ve üstün dayanıklılığı istiyorsanız Hing Pressure Laminat 3 farklı sengmenti ile size istediğinizi vermeye hazır!

 • Laminat: En geniş yelpazede koleksiyon ve dekor seçenekleri !

Berry Alloc size benzersiz seçenekler sunar;

Uzun, kısa ve geniş planklar … Oturma odası, banyo ve mutfak için zeminler… Restorant , otel ve mağazalar ve aklınıza gelebilecek her şey için ... En modern göz alıcı, dizaynlardan ,modası hiç geçmeyen klasik seçeneklere yeni ve benzersiz bir tarz oluşturacak kadar dayanıklı zeminler !

Her talebe uygun laminat zemin

Meşhur Berry Alloc laminat serisi... İnovasyon ve estetiği bir arada sunar. Ömür boyu garantisi ile "Best Loc and Best Loc® X-Treme" kilit sistemlidir. Uygulaması çok kolaydır. Bu inanılmaz derecede zengin seri size neredeyse kimsenin vermediği bir garantiyi sunuyor, ömür boyu garantisi ile zemin kaplama sisteminizde çözüm ile bir devrimi de ayağınıza kadar getiriyor.

Yeni fikirler ve özgün içerikleri merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız Evinizi Güzelleştiren 8 zemin fikri ne bakabilirsiniz.

 • Parke

Parke zemin kaplama denildiğinde hepimiz derin ve uzun bir araştırma sürecine gireriz. Berry Alloc bizi bu sıkıcı süreçten  kurtararak her ihtiyacımıza bir çözüm önerisi sunan global bir seri ile karşılıyor.

 • DreamClick

Hayalinizdeki zemini uygulamak hiç bu kadar kolay olmamıştı ! Benzersiz 4 taraflı kilit sistemimiz sayesinde plakaları her yönde ve açıda birbirine geçirip uygulayabilir, hayal gücünüzün yansımasını basit bir şekilde karşınızda görebilirsiniz. Artık Berry Alloc ile hayaller gerçek oluyor! 

 

Berry Alloc Türkiye

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı