Berry Alloc Lamine Parkesinde Yeni Koleksiyon; "Selection"

Berry Alloc Lamine Parkesinin Tercih Edilme Sebebi Nedir?

Dünyanın en dayanıklı zeminini üreten Berry Alloc markasını duymuşsunuzdur. Duymadıysanız biz bu mükemmel markayı biraz tanıtalım. Berry Alloc markası dünya çapında en estetik ve en ihtişamlı yer döşemelerini üretirken kalitesinden de asla ödün vermeyen bir markadır. Ürettiği parkeler doğallığı ve ömür boyu kullanım garantisi ile bilinir. Tercih edilme sebebi ise uzun yılların tecrübesi ile en dayanıklı ürünleri üretmesi ve uygun fiyatlı olmasıdır.

Berry Alloc markası ham madde seçiminde çok titiz davranır. Tüketicilerin sağlığına saygı gösterir. Sınırlı sayıda taşımacılık yaparak ormanların sürdürülebilir şekilde kullanıldığının garantisini verir.

Berry Alloc markasının ürün yelpazesi çok geniş olsa da biz lamine ürünlerini tercih ediyor ve müşterilerimize lamine ürünlerini tavsiye ediyoruz.

 

Lamine Parke Koleksiyonu "Selection"

Selection Koleksiyonu ve Özellikleri

Berry Alloc markasının 11 adet Lamine parke çeşidi vardı ama bu ay bu çeşitlere yeni bir koleksiyon daha eklenerek 12 Çeşit oldu. Bu yeni koleksiyonun adı “SELECTION”. Bu koleksiyonun içinde 8 çeşit parke var. Bunlar;

  1. Tundra Residence Royal XL
  2. Walnut Cosmo
  3. Exclusive Grey Manoir
  4. Nude - Pure Manoir
  5. Sherwood Residence
  6. Cappuccino Residence
  7. Versailles Residence
  8. Naturel Manoir

Lamine parke çeşitleridir. Boyut olarak aynı uzunluk ve genişliktelerdir fakat ağaç ve renk bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Her bir parçası farklı ve özgün olan lamine parkeler, isteğinize göre açık tonlarda veya koyu tonlarda olmak üzere size birçok renk çeşidi sunarak eviniz için en uygun seçimi yapabilmenizde yardımcı olur.

Yepyeni bir koleksiyon olan selection, yerden ısıtma için mükemmel bir ahşap zemin kaplamasıdır. Berry Alloc markasının lamine parkeleri, ısı yalıtımında olağanüstü performans gösterirler. Eğer evinize yerden ısıtma yaptırmayı düşünüyorsanız Berry Alloc’un selection koleksiyonu tam size göre üretilmiştir.

Berry Alloc lamine parkelerinde, enerji tasarrufu açısından en yüksek performans tam yapıştırmadır. Yani ahşap zemin doğrudan desteğe yapıştırılır. Bu işlem termal iletimi kolaylaştırarak hava dağılımını önler ve ısı dağılımının homojen olmasına olanak sağlar. Bu işlem ısı yalıtımına yardımcı olmasının yanında ses yalıtımı da yapar. Özellikle parke üzerinde yürürken çıkan sesleri hapsederek çevreye yayılmasını engeller.

 

Selection serisi Lamine Parke

 

Biz burada sadece Selection koleksiyonunu tanıttık ama Berrry Alloc Lamine parkeleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz "Berry Alloc Lamine Parkeler Hakkında" başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı