Berry Alloc Laminat Parke

Berry Alloc Laminat Parke

Berry Alloc yer döşemeleri en sıkı Avrupa yönetmelikleri kapsamında üretilir ve belirlenen tüm gereksinimleri karşılar. En güvenli ve en verimli ahşap yer döşemelerini üreten Berry Alloc, ahşap dışında laminat parke de de oldukça başarılıdır. Berry Alloc Laminat parkeleri renk ve desen çeşitleri ile evinizi güzelleştirecek tasarımlar sunar. Lamine Parke ve Laminat parke üretimi ile pazara Berry Alloc, çevreye çok duyarlı bir marka olması ile de itibarını korur.

 

Berry Alloc Laminat Parke

 

Berry Alloc Yer Döşemelerinin Avantajları

  1. * Zararlı madde veya kimyasal içermez. Sağlığınızı büyük bir hassasiyetle korur.
  2. * Tüm dekorasyon türlerine uyum sağlar. İstediğiniz mekânda gönül ferahlığı ile kullanabilirsiniz.
  3. * Aşınmalara ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.
  4. * Berry Alloc laminat parkeleri bulunduğu ortama ahenk ve ihtişam katar.
  5. * Trafiği en yoğun olan alanlarda bile kullanım ömrü en az 25 yıldır.
  6. * Berry Alloc Laminat Parkeleri, uzun vadede oldukça karlı bir yer döşeme markasıdır.
  7. * Doğal ağaçlardan yapıldığından dolayı yüksek frekanslı sesleri emer ve sizi dinlendirecek sakinliği ve akustik havayı sağlar.
  8. * Berry Alloc Laminat Parkeleri, evde veya iş yerlerinde hatta kısaca tüm kapalı ortamlarda dahi doğal ağaç görüntüsü sayesinde insan ile doğanın baş başa kalmasına olanak tanır.

 

Berry Alloc Türkiye

 

Neden Berry Alloc Laminat Parkesi?

İç mekân ve dış mekân tasarımı, kaliteli parkeleri, geniş ürün yelpazesi, renk ve desen çeşitliliğinin yanında çevreye verdiği duyarlılık ile de ön plana çıkan Berry Alloc Laminat Parkeleri tüm bunların yanında müşteri istek ve arzularını da unutmamaktadır.

Testere tezgâhından ürünün son haline kadar tedarik zincirini takip eden Berry Alloc Laminat Parkeleri üretim sürecini tam bir şekilde kontrol ettikten sonra müşteri memnuniyetine de dikkat eder. Bu sayede Berry Alloc Laminat Parkeleri, en sürdürülebilir, özel ve nitelikli zeminleri üretip dağıttığının garantisini veriyor. Bu kontrol işlemleri ise Berry Alloc Laminat Parkelerinin size göre ürünlerini özelleştirilmesini, hızlı teslimat sürelerini ve en yüksek kalitesini sunmasını sağlıyor.

Biz bu yazımızda Berry Alloc Laminat Parkelerini tanıtmak istedik. Berry Alloc’ un ürün grupları ve içerikleri hakkında bilgi almak isterseniz, “Berry Alloc Türkiye” başlıklı yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı