Zeminlerdeki Ahşap Sıcaklığı

Ev veya ofis dekorasyonlarınıza canlılık katan açık tonda ahşap yüzeyler son zamanların trendlerinden. Açık ahşap yüzeyler sayesinde hem geleneksel hem de modern bir görünüm elde edilebiliyor. Ahşap tarihi çok eskilere dayanan insanların en önemli yapı malzemeleri arasında yer alıyor. Betonarme evler bile yaklaşık 15-20 yılda bir bakım isterken doğru inşa edilmiş ahşap yapılar yüzlerce yıl ayakta durabilmektedir. Aynı şey ahşap zeminler için de geçerlidir.

Mobilyalara Uyumlu Koyu Renkli Bir Ahşap Zemin

koyu renkli ahsap zemin

Günlük iş temposundan ve koşuşturmalardan çoğu kez doğadan uzaklaşırız. Aslında doğa en muhteşem tasarımcıdır.

Bu yüzden evin dekorasyonunda ahşap kullanmak çok önemlidir.

Klasik ve modernin birleşimi

klasik ahsap zemin

Son derece güzel görünen bu giyinme odasında siyahın hâkimiyeti mevcut. Metal ve siyah tonları ahşap ile uyum sağlıyor.

Rüstik bir zemin uygulaması

cagdas zemin

On dokuzuncu yüzyıl Rusya'sına ait bir mekân izlenimi veren bu oda aslında son derece modern ve çağdaş malzemeler kullanılarak döşenmiş. Rustik uygulamalardan hoşlananlar için harika bir ahşap zemin seçeneği.

Çağdaş ve zarif bir oturma odası

zarif oturma odasi

Dekorasyonu beyaz deri oturma grubu ve klasik bir çizgideki aksesuarlar kullanılarak dekore edilen oda gözü ve ruhu yormayan bir tarza sahip.

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı