Zemin Kaplamalarında 2018 Yaz Sezonu Trendleri

Bu sezon mobilyalarda cesur renkler moda! Evinde veya iş yerinde rahatlığı hedefleyenler bu yıl siyah, bej ve beyazı buluşturuyor. 2017’deki pudralı ve grili tonlar bu yıl kendini kahverengi tonlarına bırakıyor. Uykuyu ve konforu hedefleyenler için en iyi seçimleri tabi ki prodizayn sizler için sunuyor.

Mobilya seçiminde uyku kalitesini en üst seviyeye çıkartmak için kahverengi tonlarını seçenler, yer yer ahşap kullanımlarıyla detayları tamamlıyor. Aynı renkte farklı malzemeler kullanılarak dekore edilen ortamlar huzur dolu bir gün geçirmenizi sağlıyor. Gelelim kahverengi renk tonuna en uygun zemin kaplamasına…

Kahverengi tonlarının gri parke ile uyumu

Kahverengi tonlarında; mobilyanızı ön plana çıkartarak ortamınıza sadelik ve sakinlik katacak en uygun yer döşemesi beyaz tonlarıdır. Sitemizdeki Wineo 300 serisinin “White Oak” parke çeşidi ve Wineo 500 XL V4 serisinin “Tirol Oak Grey” parke çeşidi, bu tonlara en uygun örnek olacaktır. Kahverengi ve ahşap tonlarını en zarif şekilde ortaya çıkartan parkeler ile tasarımlarınız göz alıcı, eviniz ise çok daha konforlu.

Rahatlığın yanında şıklığı ve ihtişamı seçenlerde az değil. İhtişam konusu gelince ilk akla gelen renk kızıl ve tonları oluyor. Bu sene kızıl tonları en çok tercih edilen renk sıralamasında ilk basamakta yer alıyor. Kızıl tonları ve kadife dokusunun pırıltısı her yerde dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.  Büyüleyici mobilyaların en önemli trendi kadife tasarımlar evinizi mükemmelliğe kavuşturuyor.

Kızıl ile Ahşabın Ahengi

Kızıl tonların vazgeçilmezi ahşap yer döşemeleri tamamen kişisel zevklere uygun olarak evinizde yer alabilir. %100 doğal lamine parkeleri tercih ederek kızıl tonlarında %100 özgünlüğü elde edebilirsiniz. FB+ serisinin ahşap tonları, mobilyanızın kızıllığıyla buluşarak, evinizin ihtişamını kaybetmeden doğallığını korumanızı sağlar.

Parlak ve sıcak dokusuyla dikkatleri üzerine çeken kadife mobilyalara en çok yakışan yer döşemesi şüphesiz ki krem rengi tonlarıdır. PVC zemin kaplamaları, evinizin hoş görünmesi için seçtiğiniz kadife muhteşem bir uyum yakalayarak evinize ahenk katar.

Büyüleyici oturma gruplarınızla uyum sağlayan parkelerimiz, size en doğru seriyi sunarken çeşitliliğinden de asla ödün vermemektedir. Eğer yer döşemelerinin mobilya ile nasıl duracağı hakkında tereddütleriniz var ise yeni wineo yer döşemesi stüdyo sisteminden yararlanabilirsiniz. Sitemizdeki "Floor Studio"  uygulamasını kullanarak dilediğiniz zemin kaplamanın, mekânınız ile uyumuna bakıp dilediğiniz yer döşemesini seçebilirsiniz.

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı