Yatak Odanız İçin Zemin Önerileri

Yatak Odanız İçin Zemin Önerileri

Yatak odası deyince aklımıza uyku, rahatlık ve konfor gelir. Bunların tamamı bir arada olmazsa yatak odası biraz eksik kalır açıkçası ve tüm bu olguların tamamlanması ve bir araya gelebilmesi için, uygun zemin ile bağdaştırıcı olmalıdır. Yatak takımınızın rengi ve motifleri ne kadar uyumlu olursa olsun, zemin ile uyumlu olmadığında sırıtır ve hoş bir görüntü oluşturmak isterseniz maalesef başarılı olmazsınız.

Zeminin insan zihni üzerinde belirli etkiler oluşturduğu kanıtlanmış bir gerçek peki bu etkiler neler?

Öncelikle zemin sabit ve sürekli olarak yerde bulunduğu için belirli bir süre sonra ilgimizi çekmemeye başlar ve alışıp zemine olan ilgimizi kaybederiz peki onu fark etmememiz bizi etkilemediği anlamına mı geliyor ? Hayır zeminin rengi ve yapısı bizi duygusal olarak hassas olduğumuz dönemlerde etkileyebildiğini uzmanlar kanıtladı peki durum buysa vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz yatak odalarımızda hangi zemin kaplamalar döşenmelidir ? Zeminin yapısı ve renklerin psikolojiye etkisini hiç merak ettiniz mi?

Ambra Bu sorunu göz ardı etmeyenler için en uygun çözümlerden birini size zahmetsiz, kolay ve pratik olarak sunuyor.

Birinci sınıf: Yapıştırmalı ve kilit sistemi ile uygulanabilir lüks ahşap ve taş desenli geniş çeşitler evinizde çok özel bir ortam yaratır.

Ambra wood Multi Layer ve Ambra stone Multi Layer olarak iki farklı tarzda pvc zemin kaplama seçeneği sunar.

Toplamda 22 farklı zemin döşemesi ile size zengin ve farklı içerik ve modern tarzları bir arada sunar.

Multi Layer yeni nesil kilit sistemi ile çok hızlı bir şekilde döşenebilen bir üründür. Evinizin her hangi bir köşesinde kullanabileceğiniz gibi yatak odanızın da vazgeçilmezi olacaktır. Modern desenlerden lüks egzotik, sade desenlere kadar her talebinizi rahatlıkla karşılar. Ses yalıtımı özelliği ile neredeyse bir vazgeçilmezler serisi oluşturmayı başarmış Ambra ile ses yalıtımı ve akustiğe önem verenler için ideal çözüm. Yatak odanız için yıpranmaya karşı dayanıklı üst düzey lüks vinil yüzeyi ve sessiz, aşınmaya karşı dayanıklı, ayakları sıcak tutan ve eklemlerinize yük bindirmenize izin vermeyen üstün yapısı ile, sizin gibi evine değer verenlerin tercihidir.

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı