Pvc Zemin Kaplama Neden Bu Kadar Avantajlı ?

PVC ZEMİN KAPLAMA NEDEN BU KADAR AVANTAJLI  ?

İlk olarak pvc zemin kaplamalarının kullanım alanları oldukça geniş ve gelişmiştir. Özellikle okullarda ve hastanelerde kullanımı oldukça yaygındır.

Diğer zemin kaplamalara nazaran oldukça hijyenik ve yenilikçi olan pvc zemin kaplama neden bu kadar avanjlı sorunun birden çok yanıtı vardır şimdi diğer yanıtlara göz atalım.

PVC ZEMİN KAPLAMA SAĞLIKLIDIR.

Plastik zemin kaplamalarının içinde en teknolojik olanıdır bu sayede estetik ve sağlıklıdır. Bu özelliği ile hijyene en çok ihtiyaç duyulan okullar, kreşler ve hastane gibi toplu kullanım alanlarının bir numaralı tercihidir. Temizliği kolaydır, leke tutmaz ve iz bırakmayan teknolojik yapısı sayesinde büyük kolaylık ve avanjları beraberliğinde kullanıcılarına sunar.

GENİŞ RENK SKALASI VE MODELLEMELERE SAHİPTİR

En gelişmiş teknolojilere ayak uyduran pvc zemin kaplamalar neden bu kadar avanjlı sorusuna her seferinde en iyi cevaplarla yanıt verebilmektedir. Geniş renk skalası ile her türlü ortama uyum sağlamakta sorun yaşamaz. Güneş alan ortam için açık yada mobilyalarınınız rengine göre istediğiniz renkte olabilir. Model ve desen seçenekleri ile evinizin ya da odanızın dekoruna uygun zemin döşeme deseninizi seçmenizde size oldukça büyük kolaylık sağlar.

Estetik yapısı sayesinde zeminde kendine özgü bir hava oluşturur ve ortamın havasını değiştirir. Oda kare ise ya da dikdörtgen hiç fark etmez farklı yapısı ile odaya uyum sağlar.

DAYANIKLIKLI VE UZUN ÖMÜRLÜDÜR

Pvc zemin kaplama neden bu kadar avantajlı ?Çünkü diğer zemin kaplamalarına göre uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Pvc zemin kaplamalar ister tamamen doğal isterse tamamen yapay ya da yarı doğal yarı yapay bir şekilde üretilebiliyor. Bunun anlamı ise zemin yapınızın karakterini size seçme şansı tanımaktır. Örneğin tamamen yapay bir pvc zemin sistemi seçtiğinizde trafiği yoğun, ezici ve ağır yüklerin taşındığı deponuzda kullanabilirsiniz, ağırlıklar ve cisimler zemine zarar veremez. Yada tamamen doğal bir pvc zemin kaplaması tercih ettiniz temiz olması ve sağlıklı olması nedeni ile toplu kullanım alanlarında tercih edebilirsiniz.

Pvc zemin kaplamalarının hemen hepsini her ortamda kullanabileceğiniz gibi karakterlerini seçip sizin için en uygun alan ve ortamda tercih edebilirsiniz.

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı