Prodizayn Laminat Parke ve Lamine Parke Koleksiyonları/1

Prodizayn Laminat Parke ve Lamine Parke Koleksiyonları

Prodizayn laminat parke koleksiyonu özenle seçilmiş ürünleri bir araya getirerek kusursuz bir koleksiyonu oluşturur. Kolaksiyon; Wineo 300, Wineo 500, Wineo 550 ve Faus Unıco özel tasarım ürünlerinden oluşur.

Wineo 300

Laminat koleksiyonu wineo 300, huzur verici tarzda bir yaşam alanı için klasik ve alışılmadık desenlerden oluşan seçenekler sunmaktadır. Bu koleksiyon seçkin ahşap desenleri ve farklı yüzey yapılarıyla, kendine has özellikler sergilemektedir.

Aynı desenli süpürgelikler, oda tasarımınızı kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır. Bu koleksiyondaki tüm laminat panelleri, ayrıca en iyi ses izolasyonu için entegre yalıtım şilteli olarak da temin edilebilir.

Wineo 500

Kendi içinde 5 farklı bölüme ayrılır. Her türlü talep için: Wineo 500 Laminat Parke'nin oldukça geniş ürün yelpazesi, şimdiye kadar hiç görülmemiş seviyede tasarım çeşitliliğine sahiptir – Her şey Wineo 500 Laminat Parke ile mümkündür.

wineo 500 medium koleksiyonu, kısmen aşırı göze çarpan ve alışılmadık desenler içeren en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş laminant zemin koleksiyonudur. Cazibe ayrıntıda gizlidir. Döşemelik panel formatı 1288 x 195 mm genel amaçlı kullanım için uygundur. Çeşitli fikirleriniz için cesaretli olun deneyiniz!

Aynı desende süpürgelikler, oda tasarımınızı kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır.

wineo 500 medium V2 koleksiyonu, birbirinden benzersiz 12 ahşap desenden oluşmaktadır. Gerçeklik izlenimi veren görünüm 2 taraftaki V derzler ile sağlanır. Pahlı boylamasına kenarlar, panellerin uzunluk etkisini desteklemekte ve optik derinliği arttırmaktadır. Bu laminant zemin koleksiyonu,oldukça göz alıcı ve alışılmamış tasarımlar ile ön plana çıkmaktadır. Döşemelik panel formatı 1288 x 195 mm genel amaçlı kullanım için uygundur.

Aynı desenli süpürgelikler, oda tasarımınızı kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır. Ayrıca zemin döşemenizdeki yürüme seslerini, Sound-Protect- Eco Plus yürüme sesi yalıtımı ürünümüz ile daha da azaltabilirsiniz. Bu yürüme sesi yalıtımı opsiyonel olarak rulo ürünü olarak temin edilebilir.

wineo 500 small koleksiyonu, 1 şerit tasarımlı otantik meşe imitasyonlu laminant zemindir. Açık, orta açıklıkta ve koyu renk nüansları, oldukça göz alıcıdır ve benzersizdirler. Mat ahşap yüzeyi ve 4 taraflı V derzi ile, her odaya oldukça şık ve modern bir görünüm kazandırır. Döşemelik panel formatı 1380 x 160 mm, özellikle küçük odalara özel bir görünüm kazandırır.
Aynı desenli süpürgelikler, oda tasarımınızı kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır. Ayrıca zemin döşemenizdeki yürüme seslerini, Sound-Protect- Eco Plus yürüme sesi yalıtımı ürünümüz ile daha da azaltabilirsiniz. Bu yürüme sesi yalıtımı opsiyonel olarak rulo ürünü olarak temin edilebilir.

Oldukça geniş 1380 x 246 mm döşemelik panel genişliği ve 2 taraflı V derzi sayesinde otantik ahşap lata görünümü oluşturur. Böylece wineo 500 large koleksiyonu, her odaya ferah ve oldukça huzur verici bir hava katmaktadır. Boylamasına pahlı kenarlar, panellerin uzunluk etkisini destekleyici ve optik derinliğini arttırmaktadır. Ahşaptaki alışılmadık damarlar, örneğin ahşabın damarını %100 yansıtan senkron emprenye gibi çeşitli yüzey işlemleri ile vurgulanır ve gerçekçi bir görünüm elde edilir. Doğa düşkünlerinin vazgeçemeyeceği bir zemin döşemesi. Aynı desenli süpürgelikler, oda tasarımınızı kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır.

Ayrıca zemin döşemenizdeki yürüme seslerini, Sound-Protect- Eco Plus yürüme sesi yalıtımı ürünümüz ile daha da azaltabilirsiniz. Bu yürüme sesi yalıtımı opsiyonel olarak rulo ürünü olarak temin edilebilir.

Oldukça uzun XL formatındaki 1850 x 192 mm döşemelik paneller, her yaşam alanına yeni boyutlar kazandırır. Bu laminant ile odalara uzunluk boyutu kazandırılmakta ve odalara genişlik havası katılmaktadır. 12 adet ahşap desenİ, döşendiği alanlara sonsuz uzunlukta koridor etkisi katmaktadır. Dört cephesi V derzi,döşendiği yüzeylere büyü ve şıklık katmakla beraber wineo 500 XL V4 koleksiyonunu çok özel kılar - Pişman olmayacagınız bir tercih olacak!

 

bölümlerinden oluşur ve her türlü olasılık Wineo 500 için uygulana bilir.

 

Wineo 550

Çok özel: wineo 550 Laminat Parke'de, Uni renkler, taş ve kreatif dekorlar. Parlak veya mat, çok özel bir görünüm için müthiş tasarım olanakları. Sağlar 2 farklı bölüme ayrılır Bunlar;

Color serisi çok özel ve aynı zamanda yaratıcı yer döşemeleri arayanlar için tasarlanmıştır. Koleksiyon uni, taş ve kreyatif dekorlar, parlak veya mat, çok özel bir görünüm için müthiş tasarım olanakları sunar.

wineo 550 laminant koleksiyonu, özellikle asil ve de yaratıcı zemin döşemesi arayışında olan herkes için mükemmel seçimdir. 853 x 331 mm formatındaki fayans formatı çok yönlü kullanılabilmektedir. Bu laminant koleksiyonu, parlak veya mat görünümlü mükemmel renk seçenekleri sunmaktadır. Bu özellik, sadece özel kullanım alanları değil, aksine her yerde yaratıcı tasarım serbestliği kazandırmaktadır.

tasarımda ayrı bir boyuta ulaşan Wineo 550 beklentileriniz ötesine geçer.

 

Fausunico

Farklı desen ve modellerin ustalık ve teknolojiyle bir araya getirilmesiyle oluşur. İlk görüşte farkını hissedersiniz.

 

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı