Otel Zemin Kaplamaları

Oteller İçin En uygun Yer Döşemesi PVC Zemin Kaplama

Müşteriler, eski zamanlara göre otel seçimlerinde artık çok daha seçici davranmaktadır. Eskiden “Kafamızı koyacak bir yer olsun” anlayışı hâkimdi fakat artık insanlar sadece bir yatakla yetinmiyor konfor ve lüks arıyorlar. Bir otelin dekorasyonunu ise en çok otelin yer döşemeleri etkiliyor. Otelin mobilyalarını ne kadar iyi seçerseniz seçin eğer otelinizin yer döşemeleri kötüyse diğer her şey boşa gidiyor. Otel müşterisi, odada kısa süreli kalsa da sınırsız konfor talep ediyor. Bu sınırsız konforun içerisinde; odanın sıcaklığı, sessizliği ve rahatı yer alıyor. Bunlar ise yer döşemesinin kalitesine göre değişiyor. Biz otellerde Wineo PVC Zemin Kaplamalarını şiddetle tavsiye ediyoruz.

 

Otel Zemin Kaplamaları

 

Otellerde PVC Zemin Kaplamasının Yararları

 

  1. * Leke Tutmaz: Böylece yer döşemeleriniz ve haliyle otel odanız hep tertemiz görünür.

  2. * Yoğun Trafiğe Dayanıklı: Bu sebeple yer döşemeniz yıpranmaz ve oteliniz hep bakımlı gözükür.

  3. * Isı Yalıtımına Uygun: Yaz veya kış ısı yalıtımını yaparak kışın otelinizin sıcak, yazın ise serin kalmasını sağlar.

  4. * Ses Yalıtımı: Oteller, içi en kalabalık işletmelerden birisidir. Çok insanın olması çok ses çıkartır ama otel müşterisi bu sesin kendisini rahatsız etmesini istemez. Wineo PVC yer döşemeleri sesin dağılmasını engeller.

  5. * Anti-bakteriyel: Oteller, yapısı gereği sürekli toza ve bakteri oluşumuna açık mekânlardır. PVC yer döşemeleri ise anti-bakteriyel özelliği ile tozu ve bakteri oluşumunu engeller.

  6. * Neme ve Rutubete Dirençli: Wineo PVC Zemin Kaplamaları, kalitesi gereği sıvı ile temas ettiğinde sıvıyı asla çekmez.

 

Otel Restaurantı Yer Döşemeleri

 

 

Neden Wineo PVC Zemin Kaplama?

Yukarıda da yararlarından bahsettiğimiz üzere, otel müşterisinin beklentilerini en iyi karşılayan yer döşemesi Wineo PVC Zemin Kaplamasıdır. Otel müşterisi, kaldığı odanın temizliğine, yeniliğine, oda sıcaklığına ve temizliğine çok dikkat eder. Temiz olmayan bir yerde uyumak kimsenin tercih edeceği bir şey değildir. Müşteri, otel yeni olmasa bile içerisindeki malzemelerin eski olmasını istemez. Yer döşemeleri rutubetten kabarmış veya küflenmiş bir oda müşteride olumsuz bir izlenim bırakır. Kafa dinlemek isteyen, günün yorgunluğundan sonra biraz dinlenmek isteyen bir otel müşterisini diğer odaların sesleri rahatsız ederse çok hoş olmaz. Bu yüzden otelinizin yer döşemesini mutlaka Wineo PVC Zemin Kaplaması yaptırmalısınız.

Biz bu yazımızda otelinize en uygun yer döşemesinin neden Wineo PVC Zemin Kaplamaları olduğunu açıkladık. Eğer diğer Wineo ürünlerini merak ediyorsanız "WİNEO TÜRKİYE" başlıklı yazımıza gözatın.

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı