Neden laminat parke kullanılmalı ?

Neden laminat parke kullanılmalı ?

Üstün sayıda seçenekleri ve modelleri bulunan laminat parkeler neden tercih edilmeli ? Bir çok nedeni ve size sunduğu fırsatları bu bloğumuzda inceliyoruz. Laminat parkelerin tercih edilmesinin 12 sebebi'ne de göz atın

En iyi kilitleme sistemi

Bizim En loc ve en iyi loc Treme sistemlerimiz ile bir zemine son derece kolay ve hızlı döşeme yapmak arık bir hayal değil. Zeminlerinizi monte etmek, onarmak veya sökmek için özel bir araca yada başka bir şeye ihtiyacınız yoktur.

Çok çeşitli boyutlar

Kapsamlı koleksiyonumuz çok sayıda tahta boyutlandırma ve yapılandırma seçeneği sunuyor. Odanıza daha geniş ve ferah bir his vermek için ekstra uzun veya ekstra geniş laminat parkeler seçebilir isiniz. Ya da ekstra dar tahtalar ile klasik bir tahta görüntüsünü elde edebilirsiniz.

Bolca uygun aksesuar

Zemininiz için mükemmel bir sonuç mu arıyorsunuz? Aksesuarlarımız arasında süpürgelikler, profiller ve bakım ürünleri bulunmaktadır. Detay için keskin bir göze sahip olan herkes, geniş yelpazemizdeki katları için mükemmel aksesuarı bulacaktır.

Konut kullanımında ömür boyu garanti

Prodizayn da Kalite son derece önemlidir. Bu yüzden konut kullanımı için ömür boyu garanti sunuyoruz. Zeminlerimiz, mukavemet, su hasarının etkisi, renk bozulması, stabilite ve aşınma ve yıpranma testlerinden geçmiştir. Tüm bunlar, yıllarca keyfini çıkarabileceğiniz bir zemine neden sahip olmanız için gerçekleştirildi.

PEFC sertifikalı

Tüm ürünlerimiz PEFC ™ sertifikalıdır. Bu, sürdürülebilir orman yönetiminden geldiklerini garanti eden 'Orman Sertifikasyon Programlarını Onaylama Programı' etiketini taşıdıkları anlamına gelir.

Gerçek ahşap gibi görünüm

Laminatın yapısı kat karakterinizi verir. Prodizayn tahtaları derin, ahşap bir yapıya ve mat bir yüzeye sahiptir, bu da gerçek parke ile ayırt edilemeyecekleri anlamına gelir. Üstün teknolojiler sayesinde 'ahşap' tanesini hissedebilir ve tüm döşemeden geçen doğal desenleri çok uzun bir süre görebilirsiniz.

Gürültü azaltma için akıllı teknoloji

Serenity koleksiyonumuz, vinilde özel bir akustik katmana sahiptir ve bu da çok sessiz bir zemine neden olur.

Su ve neme dayanıklı zeminler

Riviera ve Serenity koleksiyonları suya ve neme karşı son derece dayanıklıdır. Ekstra tedavi, su hasarının bir değişiklik olmadığı anlamına gelir. Bu yüzden su konusunda endişelenmenize gerek kalmadan parkenizin keyfini çıkarırsınız.

Kolay bakım

Gerçek ahşap gibi görünen ama su ve sabunla kolayca temizlenebilen bir zemin mi ? Laminat zemin kısaca budur. Zeminlerinizi yıllarca yeni gibi tutmak için nemli bir bez ya da paspas ve bir miktar deterjan yeterli olacaktır.

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı