Mobilyalarınıza Uygun Laminat Parke Seçimi!

Laminat parke seçimi yapmak çok zor. Gerek ofisinizde gerek evinizde gerekse iş yerinizde mobilyalarınız hazırsa kafanız karışık olabilir.

Berry Alloc, bu kafa karışıklığını ortadan kaldıracak şekilde bir çok çeşit üretti. Gelin, onlara bir göz atalım.

Öncelikle mekanınızı belirledikten sonra istediğiniz tarza karar vermelisiniz. Ne tür bir ofis istiyorsunuz? Evinizin dizaynı nasıl olmalı? Müşterilerinizi nasıl bir işletmede ağırlamak istersiniz? Tüm bunları belirledikten sonra mobilyalarınız eğer hazırsa geriye bir tek uygun parke seçmek kalıyor. İsabetli bir parke seçimi mobilyayı ve mekanı gösterecektir.

Eğer mobilyalarınız açık renkteyse zıt bir renk seçebilirsiniz. Şimdilerde çok moda olan sarı ve tonlarına ait bir mobilyanız varsa daha koyu renkte bir laminat parke seçebilirsiniz. Bu mobilyalarınızın rengini daha çok ortaya çıkaracaktır.

Fakat yine de uyumlu olmasını ve zıt renkler kullanmayı istemiyorsanız mobilyalarınız için farklı alternatiflere başvurabilirsiniz.

Son yılların diğer bir trendi olan ahşap görüntülerin hakim olduğu mekanlar. Eğer evinizin ahşap görünümünde olmasını istiyorsanız ve mobilyalarınız kahverengi tonlarındaysa Berry Alloc Glorious serisine bakabilirsiniz. Kahvenin her tonuna hitap eden bir çok laminat parkenin bulunduğu Glorious serisinin 3 ayrı renk kataloğuyla ahşap ferahlığını evinizin her yerinde hissedebilirsiniz.

Berry Alloc, Impulse Serisi, Retro Chic Black

Düz ve desensiz mobilyalara sahipseniz mekana biraz daha canlılık katması adına parkelerinizi desenli seçebilirsiniz. Bu, mekanda mobilyaların daha çok öne çıkmasına yardımcı olacaktır. Mekanı aşırı sadelikten kurtarırken hareket katacaktır. Berry Alloc Impulse serisindeki Retro Chic Black, Retro Chic Blue Grey ve Retro Chic Light renkleriyle her mobilyaya uyum sağlıyor. Açık, gri ve siyah renklerle mobilyanızın rengi ne olursa olsun mobilyalarınızı öne çıkarırken aynı zamanda evinize Retro bir görünümde katıyor.

Berry Alloc, Smart 8 V4 Serisi, Crush Grey

Eğer mobilyalarımız beyazsa ve evinizde klasik bir görünüm oluşturmak istiyorsanız, kül grisi veya grinin tonlarını kullanabilirsiniz. Beyaz rengi daha koyu tonlar daha hoş gösterecektir. Koyu tonları da kullanabileceğiniz beyaz mobilyalarınızda klasik görünüm için Berry Alloc’da Smart 8v4 serisine bakabilirsiniz. Seride bulunan Crush Grey rengi sizi klasikliğe götürürken mobilyalarınızı ve evinizi hoş bir görünüme kavuşturuyor.

Berry Alloc, laminat parke konusundaki sayısız seçeneği ile mobilyalarınızı öne çıkarırken evinizde huzur bulacağınız alanlar yaratmaya devam ediyor.

Anahtar Kelimeler : laminat parke Berry Alloc

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı