Mağazalar İçin Zemin Kaplama

 

Günümüzde mağazalar ve mağazaların dekorları büyük önem arz ediyor. Çünkü tüm mağaza sahipleri müşterilerini memnun etmek için çeşitli dekorlar yapıyorlar. Bu dekorlardan biri de zemin kaplamaları olabilir. Bu zemin kaplamalarını hem müşteri memnuniyeti için hem de kaliteden ödün vermemek için yapıldığında çok daha güzel görünümleri ortaya çıkıyor. Fakat birçok mağaza sahibi yer döşemesi yapılırken hangi ürünün uygun olacağı hakkında emin olamıyor. Bu yazımızı bu konuyla alakalı kafa karışıklığını gidermek amacıyla yazdık.

 

Mağazalarda pvc kaplama

 

Büyük veya küçük tüm mağazalarda bir şekilde trafik vardır ve evlerdeki zemin kaplamalara göre daha fazla darbe ve trafik alır. Dekorasyonlar da farklılık gösterebileceği için yer döşemesi çeşitliliği de bu konuda çok önemlidir. Tüm bu gereken özelliklere baktığımızda mağazalar için en uygun zemin kaplama ürününün pvc zemin kaplama yani diğer adıyla vinil kaplama olduğunu görüyoruz. Daha bir çok özelliğe sahip bu ürünü biraz daha yakından tanıyalım bakalım..

Pvc Zemin Kaplama Mağazaya Neden Uygun?

 

Bu ürün oldukça dayanıklıdır ve mağazalar gibi trafiği bol olan alanlar için ideal bir zemin kaplama ürünüdür. Ayrıca renk ve desen çeşitliliği fazla olduğu için her mağaza dekorasyonuna uyum sağlayabilir.

 

 

Pvc Zemin Kaplama Özellikleri

*Yumuşak ve esnek bir yapısı vardır ve üzerinde olduğu zemini deri gibi kaplama özelliğine sahiptir.

*Pvc zemin kaplamanın yani diğer adıyla vinil kaplamanın deforme olma riski diğer ürünlere göre çok daha azdır.

*Yumuşak yapısından dolayı sert darbelerde bile herhangi bir zarar görmez. Yani çok dayanıklı bir üründür.

*Bakımı nadir yapılan bir üründür ve bu sayede zaman harcamamış olursunuz.

*Pvc zemin kaplama ürünü, plastik yapısı sayesinde üzerinde kayma riskini azaltır.

*Daha yumuşak bir yapısı olduğu için tabanları yorma riski daha azdır.

*Renk ve desen çeşitliliği oldukça fazla olan bir zemin kaplama ürünüdür.

*Üzerinde özel baskı ve desenleri kullanmak mümkündür.

*Pvc zemin kaplama temizliği kolay bir üründür.

*Estetik bir yer döşemesi ürünüdür.

*Sadece mağazalar için değil, tüm ortamlar için uygun bir üründür.

*Birçok olumlu özelliği olmasına rağmen uygun fiyatlı bir yer döşemesi çözümüdür.

Pvc zemin kaplamanın mağazanız ve diğer tüm alanlarınız için avantajlarını daha detaylı şekilde incelemek için Pvc Zemin Kaplama Neden Bu Kadar Avantajlı? adlı yazımıza göz atın.

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı