Mağaza Ve Ofisiniz İçin En Uygun PVC Zemin Kaplamaları

Mağaza Ve Ofisiniz İçin En Uygun PVC Zemin Kaplamaları

Öncelikle PVC (Vinil) doğal bir madde değildir, Etilen (ham petrolden) ve klordan (tuzda bulunur) üretilen bir sentetik plastiktir.

Dayanıklıdır su, nem geçirmez ve yanmaz bu özelliklerinden dolayı ticari faaliyetlerde oldukça yaygın kullanılır işte mağazanız için en uygun pvc zemin kaplamaları örnekleri;

wineo 800 Tarz, çeşitli ve aşırı dayanıklı. 0,55 mm’lik aşınma tabaka sayesinde ticari projeler için mükemmel çözümdür. 3 farklı sengmenti ve 20 den fazla çeşit desteği ile Phtalat içermez sağlığınıza karşı tehtid oluşturmaz, nemli ortamlara uygundur, yerden ısıtma sistemlerine entegre edilebilir.

wineo 600 doğal  görünen yüzeylerin tadını çıkartmak isteyenler için her zevke uygun taş ve ahşap dekorlar sunan ileri teknoloji ürünüdür, kolay silinen iz bırakmayan yapısı ile size kolaylık ve şıklığı bir arada sunan pvc zemin kaplamalarının başında gelir. 4 farklı segmenti ile dayanaklılığı, genişliği, en yüksek beklentilerinizi karşılaması, esnek yüzey yapısı, ses yalıtımı, 30 dan fazla renk ve desen seçeneği ile sizi memnun edecek zemin kaplamasıdır.

Select lüks, teknolojik taş ve ahşap desenleri ile büyük alan projelerinin tercihi ekstra doğal görünümü ile tercih edilen en uygun pvc zemin kaplamalarının başında gelir. 2 farlı sengmeti ile birbirinden farklı ihtiyaçlara çözümlerini sunar; klasik taş ve trend taş, yüksek parlaklık sunan Heavy Metal deseninde leke ve kirleri gizler. Size 30 farklı desen ve renk seçeneği sunar

ambra - Multi-Layer Birinci sınıf: Yapıştırmalı pvc zemin kaplaması, kilit sistemi ile çok hızlı döşenmesi, lüks ahşap ve taş çeşitleri ile ortamınızın havasını değiştirecek 2 sengmeti ile ses yalıtımı ve akustiğine önem verenler için tasarlanmıştır. Islak mekanlar için mükemmel fayans çözümü sunar, 20’den fazla çeşidi ile ısı yalıtımı sayesinde eklemlere yük bindirmez ve sıcak tutar.

PVC zemin kaplamaları hakkında püf noktalarını merak ediyorsanız https://prodizayn.com.tr/blog-detay/pvc-zemin-kaplama-kullaniminda-puf-noktalar/ yazımızı okuyabilirisiniz.

Kingsize:  Hareketli olan mekanlar için en ideal zemim kaplaması,2 farklı sengmenti size;  elastik yapısı sayesinde sesiz bir ortam, modern ahşap desenleri, aşınmalara karşı dayanıklılık, çeşitlerde desenleri seçme olanağı ve teknolojik kilit sistemi ile yapıştırma olanağı sunar

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı