Laminat Parke Nasıl Döşenir

Laminat parke nasıl döşenir ya da laminat parke nasıl döşenmelidir ?

Zemin kaplama ve zemin döşeme işlerini yapan hali hazırda bir çok firma mevcut peki bunların kaç tanesi işlerini olması gerektiği gibi yeni ve teknolojik olarak yapıyor, kaç tanesi geleneksel yöntemler ile çalışıyor ?  Bunları anlamanın bir yolu var mı ya da işi oldu, bitti ye getiren firmalara razı mı gelmeliyiz ?

Teknoloji ile dost olan Prodizayn size; Zemin kaplama sırasında zamandan kazanç sağlar. Ortam ne kadar büyük ya da zor olursa olsun üstün ve yenilikçi teknolojilerimiz ile işi en kısa sürede teslim edeceğimize emin olabilirsiniz.

Teknolojimiz sayesinde etrafa rahatsızlık vermez. Ortamı ve çevresini kirletmeden zemin kaplamanızı gerçekleştiririz.

Geleneksel yöntemlerde; ortam ve çevre toz olur sadece çevre ve ortam kirlenmekle kalmaz, orada yaşayan canlılarda zarar görür.

Laminat parkeleriniz nasıl döşüyoruz merak ediyorsanız. Tıklayınız

Geleneksel yöntemlerle çalışan firmaların ortak özelliği sizin isteklerinizi ön planda tutmak değildir, kendilerine kolay gelen işleri yapmaya daha yatkındırlar.

Prodizayn sizin isteklerinizi sınırsız seçenekleri zenginleştirmekle kalmaz size özel ve daha çekici hale getirir.

Teknoloji ile yaptığımız işlerin avantajlarından bazılarını yukarıda anlattık, teknoloji ile çalışmayan firmalarda elbette ki bu saydığımız belirgin özelliklerden hiç biri mevcut değildir.

Prodizayn zemin döşemeye başlamadan önce mevcut zemini inceler ve en doğru döşeme tercihlerini sizin için isteklerinize bağlı olarak seçer.

Prodizayn DreamClick teknolojisi ile hızlı, pratik, kesim yapmadan zemin kaplama imkanı sunan yeni nesil zemin döşeme teknolojisidir. Beş farklı seçeneği ile size; sınırsız ahşap zemin, taş tasarımlı zemin, vinil plakalar ve ağır hizmetlerinizi için yani yoğun trafiğe sahip alanlarda kullana bilmeniz için imkan sağlar

Yeni teknoloji sayesinde sizin isteğiniz doğrultusunda, alttaki eski zemini sökmeden yani mevcut zemin katının üstüne bile monte edilebilecek bir zemin sunar.

Vinil tahta aralığımız farklı boyutlarda sunulur. Normal veya xxl boyutlu ve ya vinil fayans plakalar

40 ve 55, plakaların zemine döşenebildiğini gösterie. Bazı yüksek trafikli alanlarda, daha yüksek yani daha dayanıklı yüksek aşınma direncine sahip olan üst tabakasından yararlanmaktadır.

Tüm farklı zemin döşeme tasarımlarımız çeşitli boyut, renk ve desenlerde mevcuttur.

DreamClick teknolojisi hayatınıza ne katar hiç merak ettiniz mi ?

 

 

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı