İstanbul Kompozit Deck Modelleri

Prodizayn Kompozit Deck iki ana segmente ayrılır kompozit deck ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 kompozit deck

 karo deck

Prodizayn kompozit  organik ürünlere göre daha az bakım gerektirir, kıymıklanma, çatlama yapmaz,boyanması veya cilalanması gerekmez..

Kompozit zemin her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. Prodizayn zemin ani sıcaklık değişimlerinde dahi fiziksel özelliklerini korur. Prodizayn ürünleri özel formülasyonundan dolayı su, nem ve rutubetten etkilenmez.

Prodizayn deck sistemleri teraslarda, havuz kenarlarında, marinalarda ve tüm ıslak mekanlarda güvenli ve kaymaz bir yüzey sağlar.

Prodizayn Çift taraflı kullanım avantajıyla kullanıcıya zaman içinde değişebilecek zevk veya kullanım alışkanlıkları doğrultusunda deck kaplama alternatifi sunar. Zaman içinde değişiklik yapmak isteyen deck kaplama kullanıcılarının (Kafe,restoran ,büfeler,turistik tesisler) tercih sebebidir. Sade bir yüzey tercih eden deck kullanıcıları için uygun bir seçimdir. Sade yüzeyinde girintilerin az olması deck kaplamada temizlik kolaylığı sağlar.

Peki Kompozit Ahşap Deck veya "Wood Polymer Composites" kısacası WPC Plastik ve ahşap unu tam olarak nedir?

%60 ahşap unu ve %40 polymer yani plastik karışımı sıcak ekstrüzyon makinalarında formlanarak daha dayanıklı ve üstün nitelikli bir deck ürünü KOMPOZİT AHŞAP DECK elde edilir.

Teknik olarak ahşap unu talaşa göre daha homojen bir yapı sağlar . Karışımda gözenek kalmaz .Kompozit Deck m2 Ağırlığı daha ağırdır.Genel kanının tersine talaşlı üretilen deck malzeme hoş görünsede bu teknikle üretilen malzemeler homojen ve yoğun olmadığı için daha hafiftir. Ahşap Unu ile üretilen kompozit deck malzeme teknolojik olarak daha üstün nitelikli ve daha dayanıklıdır. Decktropic Kompozit Ahşap Deck köşeleri özel olarak kalın tasarlanmıştır. Yürürken oluşacak basınç kenarlardan veya köşelerden kırılmalara neden olmaz .Decktropic Kompozit Deck ürünleri ahşap unu ve birinci sınıf plastik kullanılarak imal edilmiş A sınıfı kompozit deck malzemelerdir.

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı