High - Tech Berry Alloc Hakkında Detaylar

High - Tech Berry Alloc  Nedir?

High Tech’in kelime anlamı “İleri teknoloji” demektir yani Berry Alloc ne yaptığını tam olarak bizlere ifade ediyor, yüksek teknolojili zemin kaplamaları.

Üç yeni serisi ile laminat portföyünü genişleterek zeminlerinizde ahşap hissi ve görünümünü sağlayan laminatın sesisiz, yumuşak yüzey yapısı özelliklerine odaklanılmıştır.

Laminatın yanı sıra vinil kargo, lamine parke ve duvar kaplamaları mevcudur.

High-Tech Laminat

Berry Alloc High-Tech Laminat dayanıklılığın ve güç'ün eş anlamlısıdır . En ağır talepleri bile karşılar. İşte bu yüzdendir ki, ürünümüzü Heathrow havaalanındaki check in alanında , Avrupadaki Volkswagen showroomlarında ve daha pek çok yoğun trafiğin olduğu ticari ve umumi alanlarda görebilirsiniz.

Tüm gün ayakta çalışanlar için ayakları dinlendiren üstün teknolojik sistem, trafiği yoğun alanlar için ses ve gürültü engelleyici “sessiz sistem” Berry Alloc High-Tech laminat sistemleri işine önem veren her markanın birincil tercihidir. Özellikle mağazalar, ofisler, alış veriş merkezleri, restoran, oteller gibi ticari alanlar için tercih edilir.

Berry Alloc Türkiye

Berry Alloc High-Tech Laminat’ı benzersiz kılan ve sadece Berry Alloc High-Tech Laminat’a özgü olan ultra güçlü ve patentli alüminyum kilitleme sistemidir. Bu sistem; güçlü ve sıkı bir bağlantı sağlarken aynı zamanda ağırlıklara ve yoğun trafiklere karşı rahatça ayakta duran üstün teknolojili bir sistem olma özelliğini taşır.

Bu eşsiz kitleme sistemi bir çok kolaylığı da bir arada sunar; Kurulumu neredeyse çocuk oyuncağıdır bu sadeye istenilen her yere oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde döşemesi yapılabilmektedir. BerryAlloc High-Tech Laminat, uzun ömürlü projeler için tercih edilir.

 

Eşsiz olan kilit sistemimiz güçlü ve sıkı bir şekilde kitlelerin birbirine geçmesine olanak sağlar ve üstün teknolojisi sayesinde yoğun trafik alanı ile ağır yüklerde bile zarar görmez
 

İstanbul’un gürültüsünden kurtulmak isteyenler için tekli plakaların arkasına önceden takılmış benzersiz BerryAlloc ses emici altlıklar ile katların daha rahat yürünmesinin yanı sıra birbirine bitişik odalarda yürüme ve çarpma seslerinin transferlerini önemli ölçüde azaltır böylelikle odanın içinde ve dışında ki gürültülerde azalma sağlanmış olur.

 

BerryAlloc High-Tech sistemleri Suya ve neme dayanıklı, Alerji yapmaz ve Anti Statik, Süper hızda uygulama gibi birçok özelliği birleştirir.

 

Bütün bu eşsiz BerryAlloc High-Tech özelliklerini Türkiye’de sadece Prodizayn “profosyonel zemin sistemleri” de bulabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı