Bir Dış Mekan Gözdesi Kompozit Deck

    Yaygın bir bilgidir ki dış mekan zemin döşemeleri dünden bugüne kullanıcıları için hep sorun olmuştur. Evimizin, işletmemizin, ofisimizin içinde bulunan yer döşemeleri ne kadar önemliyse şüphesiz bahçesinde, balkonunda, terasında ve birçok dış temaslı alanında da oldukça önemli. Çünkü insanoğlu her ne kadar alanını kalın duvarlarla kapatıp izole yaşamayı seçse de açık havanın güzelliğinden kendini almakta her zaman zorlanır. Çoğu güzel anılar güneşli bir günde cümbür cemaat ya da yağmurlu bir günde çardak altında sakince biriktirilir.
    Peki o zaman bu hoş vakit alanlarının yer döşemesi neden bir sorun teşkil ediyor. Çünkü bu zeminler yaz kış doğrudan her türlü dış temasla karşı karşı karşıya kalıyor. Yağmur, kar, rüzgar, sert güneş, nem ve başka birçok etkenle hem sahip oldukları güzelliğini çabucak yitirmeye meyilli bulunmaları hem de kullanılan alanda işe yararlığını kaybetmeye yatkınlıkları bu zeminleri bir zorluk haline getiriyor.
    Tüm bu sorunlar Kompozit Deck yer döşemelerini dış mekanların gözdesi haline getiriyor. Alanınızın dış yüzünü estetik görüntüsüyle baştan başa etkisi altına alan, sürekli bakımlarla ve değişimlerle hem zamanınızı hem paranızı israf ettirmeyecek Kompozit Deck'in gözde olması pek de şaşılacak bir durum değil tabi ki.
    Kompozit deck, ahşap tozu ve PVC gibi ürünlerin karışımıyla elde edildiğinden oldukça dayanıklı ve estetik bir zemin döşemesidir.
    Çevreye sıfır zarar amacıyla üretilen bu ürün dayanıklılığı sayesinde kullanmaya başladıktan sonra uzun yıllar sizinle birlikte olacak.
    Sadece talaştan yapılmış olması şeklinde dezenformasyon riskini ortadan kaldırır. Ahşap Deck suyla girdiği tepkimelerde zarar görmemesi sebebiyle havuz çevrelerinin de gözdesidir. Kompozit Deck küflenme, çürüme, yosunlanma gibi sonuçlar doğurmayacaktır. Ayrıca yanma tehlikesi de yoktur.
    Kompozit Deck yer döşemesi çoklu mekanlara kolaylıkla uyum gösterebilir, döşenmesi ve sökülmesi kolaydır.
    Prodizayn olarak hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir, daha fazlasını öğrenmek için web sitemize göz atabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı