Berry Alloc Laminat Parke Seçenekleri

 

Berry Alloc Laminat Parke

Laminat parke yada laminat zemin kaplama deyince aklımıza fazla seçenek gelmez, bunun ne deneni tüm laminat parkelerin işleyişlerini aynı sanmamız veya pek bir işlevlerinin olmadıklarını düşünmemiz olabilir.

İki farklı iş için iki farklı laminat zemin kaplamasını tanıyalım

Doğrudan Basınçlı Laminat : her zemin için üstün kaliteli laminat zemin

Yüksek Basınçlı Laminat : Tasarım ve dayanıklılık arasındaki mükemmel uyum

Doğrudan Basınçlı Laminat : Doğrudan basınçlı laminat (DPL), dört farklı malzeme katmanının birlikte bastırılmasıyla yapılır. Bir koruyucu tabaka, bir dekoratif tabaka, bir iç tabaka, bir taban tabakası ve bir laminat parke katı bölümlerinden oluşturulur. Geleneksel bir parke zemininin ihtişamını yeniden sizlere sunmak için: zorlu, kolay takılması ve kolay temizlenebilmesi için tasarlanmıştır. Evinizin görünümünü tamamen değiştirmek için hem basit bir yol hem de en iyi seçeneklerden biridir.

DPL, doğal renkte bir görünüme sahip olmak ve seçtiğiniz renk düzenini tamamlamak için tasarlanmış çok çeşitli ahşap ve taş efektleri ile sunulmaktadır. Bazı yerlerde, benzersiz bir su geçirmez kaplama ile kullanılabilir, yani mutfak, banyo ve kullanım alanları da dahil olmak üzere evin her odası için mükemmel bir DPL laminat zemini vardır. Birçok insan için doğrudan basınçlı laminat, geleneksel bir kereste, karo veya halı kaplı zeminlerden daha iyi bir seçimdir.Yüksek Basınçlı Laminat : HPL, daha sert bir yapı ve 'kurşun geçirmez' bir yüzey ile birleştirilmesi gereken bir ticari ortam, ofis veya restoran vb. Yerlerde tercih edilen bir seçenektir.

Bununla birlikte, ev çevresinde, yüksek bir düşüş alan ve çizilmeye ve lekelenmeye karşı daha hassas olan alanlarda DPL'ye cazip bir alternatif sağlayabilir.

DPL'nin sert abisi, HPL daha fazla darbeye dayanıklı, daha fazla ısıya dayanıklı, daha fazla su ve leke tutmaz. Özellikle üst katlarda bulunuyorsa, daha iyi ses yalıtımı sağlar.

HPL nihai lüks laminat zemindir; görünüşü güzel, güçlü, istikrarlı ve dayanıklı laminat parke sıralamasında kendine zirvede yer tutan bir seçenektir.

Berry Alloc Laminat Parke

Neden DLP laminat seçmeli ? :

  • En iyi Kilitleme sistemi : Bizim En Loc ® (2G) ve En İyi Loc ® X-Treme (5G) sistemlerimiz ile bir zemini son derece kolay ve hızlı bir biçimde döşeriz. Zeminlerimizi monte etmek, onarmak veya sökmek için özel bir araca ihtiyacınız yoktur. Ki buda dünyada eşi benzeri olmayan bir teknolojidir.

Diğer özelliklerini ve daha fazlasını öğrenmek için tıklayınız.

Neden HLP laminat seçmelisiniz ?

  • Ömür boyu garanti : BerryAlloc ® yüksek basınçlı laminat konutlar için ömür boyu garanti ve ticari tesisler için 10 yıl garanti taşır. Tüm ticari, ticari ve konut kullanımları için idealdir.Diğer özelliklerini ve daha fazlasını öğrenmek için tıklayınız.

Berry Alloc Ürünleri için Bizi Arayın : 

0 216 693 17 47

 

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı