Berry Alloc: Zemin Sanatı

    Kuşkusuz bir alanı kendine has bir alan haline getirmek en önce ayaklarımızın altından başlıyor. Zemin döşemeleri her türden mekanı işlevselliği ve görüntüsüyle özelleştirmeye yüz yıllardır devam ediyor. Bir insan için kaliteli bir ayakkabı neyse zemin döşemeleri de bir mekan için o demek aslında. Çünkü her türlü yükü olduğu yere has özellikte kaldırırken şık gözüküyor olması da kesinlikle bir öncellik.
    Berry Alloc, zerafeti ve kaliteyi zirve noktalarda buluşturarak yer kaplamalarına dolayısıyla alanlara değer katıyor. Prodizayn markası olarak biz de sizler için Berry Alloc kalitesi ve şıklığının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.
    Berry Alloc ürünleri kaliteye sahip olmanın rahatlığını en zeminde hissettiriyor. Berry Alloc sürekli bakım masrafı külfetlerine, kısa ömürlülüğe, kolay dezenformasyonlara son vermek için Prodizayn distribütörlüğünde  hizmetinizde.
    Geniş ürün yelpazesi, a'dan z'ye her ihtiyaca cevap olabilmesi ve kişisel özelleştirmelere uygunluğuyla aradığınız yer döşemesi muhtemelen Berry Alloc'ta. 
    En uygun hammediyi en estetik görselle sunmak Berry Alloc sayesinde mümkün. Sulu, yağmurlu, çamurlu, soğuk, sıcak her ortama uygun yer döşemesi bulabilmek mümkün. 
    Kısa sürede elden çıkartmak zorunda kalacağınız seçenekleri rafa kaldırın. Berry Alloc size evladiyelik dayanıklılığı en şık haliyle sunmaya hazır.Bu yüzden eğer yeni bir zemin kaplamasına ihtiyacınız varsa Berry Alloc'un sunduğu bazı seçeneklere göz atmakta fayda var:
Bitmemiş Parke:  Zımparalanmamış, daha sonra zımparalanıp elle işlenebilecek, işlenmemiş ürünlerdir.

Lake Parke: Laka ile cilalanmış parkedir. Yüksek bir alüminyum oksit içeriğine sahip olan farklı laklar, parkenin aşınma direncini güçlendirir ve bakımının kolay olmasını sağlar.

Yumuşak Dokunuş: Bu yeni nesil çok ipeksi bir dokunma hissi ve olağanüstü yüzey kalitesi sağlar.

Ultimtec: Ultimtec vernik, dayanıklılık ve dayanıklılık için yeni standartlar oluşturur. Moleküler nanoteknolojinin kesin oluşumları sayesinde, aşınma ve çizilme direnci geliştirilmiştir.

Master Resist: Bu vernik içerdiği madde ile sürüldüğü zeminin korunmasını ve bakımını kolaylaştırır. Üstelik 6 kat olarak uygulandığı için yeterince kalın bir tabaka sağlar. Zemininize güzel saten veya mat bir görünüm kazandırır.

Yağlı Parke: Yağlanmış kaplamadır. Parkenin korunmasını güçlendirmek ve parke malzemesini beslemek için en kaliteli yağ ile emprenye edilir.

Doğal Yağlı: Parkeye, keten tohumu yağı esaslı yüksek kaliteli doğal yağ ile emprenye edilerek otantik ve doğal bir görünüm kazandırılır.
    Berry Alloc kalitesine ulaşmak istiyorsanız distribütör Prodizayn sizin için hizmette. Web sitemiz üzerinde ürün yelpazesini inceleyebilir, trendleri takip edebilir, bizle iletişime geçip kaliteye sahip olabilirsiniz.
    
 

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı