Berry Alloc’un Huzur Veren Serisi: Smart!

Uluslararası platformda duvar ve zemin kaplamalarında adından söz ettiren Berry Alloc, çıkarttığı serilerle kendini yenilemeye devam ediyor.

Berry Alloc’un son laminat parke serilerinden Smart serisi evinizde huzur bulmanızı sağlıyor.

Berry Alloc, Smart Serisi

Smart serisi, 3 farklı alt seriden oluşuyor. Serilerin hepsinde Berry Alloc’un kalitesiyle beraber yaşam alanınızda klasik ve alışılmadık desenler sunuyor. Bir çok farklı ahşap deseni, yüzey yapıları ile laminat parke alanında kendine has bir yer tutuyor.

Smart serisinin özelliklerine gelecek olursak serisinin içinde 3 alt seri ile birlikte toplamda 38 farklı parke çeşidi bulunuyor. Eviniz ve iş yerinizde kullanabileceğiniz 23 /32 sınıf laminat parkedir. Loc-Tec kilit sistemi ve yerden ısıtmaya uygun oluşunun yanı sıra Berry Alloc’un bu serisi nemli ortamlarda da gayet kullanışlı. Yıpranmaya karşı son derece dayanıklıdır.

Smart serisinde ayrıca suyu iten nem koruması teknolojisinden de yararlanılıyor. Mutfak, oturma odası, ev ve ofislerinizde rahatça kullanabileceğiniz bu seri, özel alanların yanı sıra ticari alanlarda da kullanıma elverişli. Ofisinizde, kafe yada bir butik mağazasında rahatça kullanabileceğiniz Berry Alloc’un Smart serisinin içinde bulunan Smart 7, Smart 8 ve Smart 8 V4 laminat parke kataloglarıyla yaşadığınız çevreye farklı bir hava katacaksınız.

Üstelik Prodizayn’da bulunan özel üretim süpürgelikler ile seçmiş olduğunuz laminat parkeyi daha canlı gösterebilir, yaşam alanınızı harekete geçirebilirsiniz.

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı